Şartlar ve Koşullar

Davetiye ve Nikah Şekeri ile ilgili satış şartları;
Davetiye siparişleri en az 100 ve 50 katları olacak şekilde alınmaktadır.. (100,150,200,250,...)  Ara rakamlardaki siparişler kabul edilmemektedir. Nikah şekeri siparişleri en az 50 adet alınmakta olup 50 adet üzeri 10,10 artırım (50,60,70,...) yapılarak siparişler alınmaktadır.  

Davetiye ve Nikah Şekeri modellerinde ekran görüntüsü ile gerçeği arasında renk tonlarında farklılıklar olabilir, bu hata olarak kabul edilemez.


Davetiye içeriğinde mevcut ise fiyatına kurdela, aksesuarları ve zarf dahildir. Nikah şekerlerinin lavantalı yada badem şekerli yapılmasında herhangi bir fiyat farkı olmayıp, kokulu sabun taleplerinde adet fiyatına 0,40 Krş (Kırkkuruş), mıknatıslı ürün talebinde her ürün için 0,10 Krş (Onkuruş) ücret talep edilmektedir. Nikah şekeri üzerinde bulunan mevcut süslemelerde renk değişikliği herhangi bir ücret alınmaksızın değiştirilebilmektedir. İlave süs yada obje talepleri için farklı fiyat uygulanmaktadır.

Kendinden zarfı olarak belirtilen davetiyelerin ayrıca zarfı yoktur. Bu davetiyeler zarf şeklinde dizayn edilmiştir.

Davetiyelerde mevcut ise aydınger, kurdela, aksesuarlardaki yapıştırma, zarflama gibi işler müşteriye aittir. Nikah şekerleri görselde göründüğü gibi hazır olarak müşteriye gönderilmektedir.

Davetiye tasarımının baskı için son onayı alındıktan sonra oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Davetiyelerin hazırlanma süresi davetiye tasarımının son onayı alındıktan sonra standart ofset baskılarda 1-2 iş günü, klişe altın yaldız baskı yada klişe gümüş yaldız baskı istenirse bu süre 7 (yedi) güne kadar uzayabilir. Nikah şekerlerinde siparişten sonra hazırlanma süresi 4-5 iş günüdür. Bazı aksi yaşanabilecek durumlarda firmamız bu süreyi bir kaç gün uzatma hakkına sahiptir. 

Toplam fiyata ürün baskı kalıp bedeli olarak 20 TL eklenir. Altın veya gümüş gibi yaldız baskılarda ortalama bu bedel 120 TL olup ürün adetine, ebatına ve renk seçimine göre değişebilir. Nikah şekerlerinde isim etiketi standart beyaz kağıda yazılıp ürün üzerine ücretsiz eklenmektedir. Kurdela baskılı nikah şekeri talep edildiğinde adete bağlı kalmaksızın 40 TL kurdela baskı ücreti talep edilmektedir.

Zarfa baskı taleplerinde de istenilen baskı türüne göre baskı ücreti eklenmektedir.

Davetiye veya nikah şekerlerinin hazırlanması, davetiye veya nikah şekeri ödemesinin veya kaporasının hesabımızda göründüğü tarih itibari ile başlamaktadır.

Web sitemizde Euro ve dolar kurları günlük güncel kura göre farklılıklar taşıyabilir.

Davetiyeleri yada nikah şekerlerini dilerseniz Şirinevler mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Bu durum belirtilmediyse anlaşmalı kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Kargo ücreti kampanyalı durumlar oluşmadıkça müşteriye aittir, kargoda yaşanabilecek gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Yurtdışı siparişlerinizde yabancı ülke gümrüklerinde yaşanan kontroller ve gecikme firmamız ve taşıyıcı kargo firmasının sorumluluğunda değildir. Yabancı gümrükler bu konuda direk alıcıyı muhatap tutmaktadır. Bu gibi durumlarda kargo firması ve 
www.nikahsekerleri.gen.tr ile iletişim kurularak izlenecek yok hakkında bilgi alabilirsiniz. Akabinde gümrük prosedürleri uygulandığında kargonuzu alabilirsiniz. Böyle durumlarla sık karşılaşmamaktayız, fakat yurtdışı siparişlerinizde olaşabilecek gecikmeleri düşünüp siparişlerinizi daha erken vermeniz tavsiye ederiz.

Sitemizde yer alan davetiye ve nikah şekerlerinin stoklarımızda mevcut garantisi bulunmamaktadır. Birçok davetiye ve nikah şekeri siparişe ve talebe göre hazırlanmaktadır. Sitemiz güncel olmasına rağmen bazı ithal ürünler ithalatçı firma stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür durumlar ürünün geç gönderilmesine neden olacağından size öncelikle durum 2 gün içinde bildirilerek onayınız istenir yada ödemeniz belirdiğiniz hesabınıza iade edilir.

Davetiye ve Nikah şekerleri için Havale, Eft ya da Ptt ödemelerinizde kurumlar tarafından istenecek komisyon, masraf vb. tahsilatlardan firmamız sorumlu değildir. 

Firmamız ürününün şeklini, niteliğini, teslim süresini, kargo adres bilgisini, vb. içeriğini yani satışı etkileyen genel niteliklerde sözlü olarak belirtilen talepleri dikkate almamaktadır. Bu taleplerin mutlaka yazılı olarak e-posta yoluyla bildirilmesi ve karşılıklı teyidi ile mümkündür.

Yaşanabilecek tüm problemlerde öncelikle şikayet ve talebin sitemizde yer alan ürün iadesi bölümünden form doldurularak bildirilmesi gerekmektedir. Şikayet ve gerekçeleri firmamıza bildirilmemiş konular için direk girişilebilecek hukuki davalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Bu konuda oluşabilecek hukuki davalar T.C. İstanbul Mahkemeleri salahiyetlidir.

Geri iade koşulları;
İsme hazırlanmış özel ürünler, isteğe bağlı olarak konsept dışı üretilmiş davetiye ile nikah şekerleri ve tekrar satılabilme özelliği kalmamış ürünlerin iadesi ayıplı olmadığı takdirde kesinlikle kabul edilmemektedir.

Sitemizden yapacağınız her alışverişte ürünlerin size birebir aynısı ve sitede teşhir edildiği şekilde garantisi verilmektedir. Ürünlerle ilgili tüm boyut renk ve detaylar için sorularınızı bize e-mail veya telefon ile yöneltebilirsiniz. Tereddüt duyduğunuz ya da bütünlüğünü anlayamadığınız ürünün siparişini vermemenizi rica ederiz. Üretilen ürünün geri dönüşümü yapılamamaktadır. Bu nedenle sipariş verdiğiniz ürün sitemizde yer alan görseldeki gibi değilse, yada kusurlu bir ürün gönderilmiş ise teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edebilirsiniz.  
 
İadeler mutlaka ürünün orijinal kutu ve ambalajı ile eksiksiz yapılması gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürün firmamızca ilgili birimde incelenmesinin ardından paranız 7 gün içinde iade edilir.

Müşteri, www.nikahsekerleri.gen.tr internet sitesinde, yer alan bu sözleşmeyi okuyarak, ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satınalmaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. www.nikahsekerleri.gen.tr web adresinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edip, teyit etmiş sayılır.
Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

Tüm Sorularınız İçin
E-posta Adresi : info@nikahsekerleri.gen.tr
Web Sitesi Adresi : www.nikahsekerleri.gen.tr
Adres: Tevfik Fikret Caddesi No:11 Şirinevler, 34188 Bahçelievler / İSTANBUL 
Telefon Numarası : +90 212 452 25 05 - 0544 341 34 36