Tamda Sipariş Ettiğiniz Gibi Zamanında

Yazar: editor Kategorisi: Bizden Haberler Tarih: 2015-05-02 Hit: 4711 Yorum: 0

Belkide hayatınızda ilk kez sipariş vereceğiniz bir web sayfasından endişe duymanız normaldir. Nikah şekeri siparişlerinizi sitemizde gördüğünüz şekilde eksiksiz ve zamanında size gönderiyoruz. 

2008 yılından buyana dünyanın her yerine online nikah şekeri ve davetiye gönderiyoruz. Her geçen gün artan web siteleri içinde müşterilerinin beklentileri veya ihtiyacı olan sipariş verdiği ürünün dışında kötü sürprizlerle karşılaşan kişilerle ne yazık ki çevremizde de rastlıyoruz. Bu web siteleri gelip geçici faaliyetler içinde yeni açılan web siteleri olmakla birlikte son yıllarda çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden yapılan satışlarda da çok sık dolandırıcılık faaliyeti yürüten art niyetli kişilerle karşılaşılmaktadır. Bu da nikah şekeri gibi insanların hayatından belkide bir kez ihtiyacı olacağı ürünlerin alışverişini büyük web sitelerinden yapılmaya yönlendirmektedir. Derya Nikah Şekeri olarak bu büyük web sayfalarında da satış sayfalarımızın olduğunu belirtmemizde yarar var. Bu web sayfaları hobi ile ilgili alanlarda %20'den başlayan oronlarda komisyon aldığı için ürünlerimiz bu sayfalarda daha pahalıdır.

Siparişiniz aşamasında okuyacağınız sözleşmelerde firmamız size sitemizde gördüğünüz ürünlerin birebir aynısını göndermekle yükümlüdür. Size sitemizde gördüğünüz ürün dışından farklı bir ürün gönderilmiş ise iade edebilirsiniz. İşçilik hatası olan, kusurlu olan ürünler iade kapsamındadır. 
Dilerseniz mağazamızda gelerek sipariş verebilirsiniz. Web sayfamızda gördüğünüz nikah şekeri ve davetiyelerin tamamı mağazamızda da örnek olarak mevcuttur.

Keyifli alışverişler dileriz.

Taglar:

Yorumlar

Kodu Alt Satıra Yazınız


Panel Tool

Reset