Hakkımızda

Türkiye’nin online içerikli nikah şekeri ve davetiye sitesi olan nikahsekerleri.gen.tr 2008 yılında yayın hayatına başladı. 2008 yılından bu yana binlerce çiftin düğün ve nikah hayallerini süsleyen davetiye ve nikah şekeri üreten nikahsekerleri.gen.tr Türkiye’nin ilk online düğün davetiyeleri ve nikah şekeri sitelerindendir. 

Web sitelerinden ürün satın almanın çok zor olduğu bir dönemden bu güne kadar online davetiye ve nikah şekeri satışını sürdüren nikahsekerleri.gen.tr, memnun müşterilerinin referansları ve tavsiyeleri ile her geçen gün sektöründe büyüme kaydetti. Günümüzde internet reklamcılığı ile ürün ve hizmetlerini tanıtan ve müşterilerine ulaştıran milyonlarca firma bulunuyor. Nikahsekerleri.gen.tr bu firmalar arasında sektöründe tartışmasız en profesyonel hizmeti veren firma olarak karşınıza çıkıyor. Müşterilerinin siparişinden teslimat aşamasına kadar hızlı bir üretim süreci içinde kurulduğu günden bu yana kalite çizgisinden ödün vermeyen nikahsekerleri.gen.tr müşterilerinin davetiye siparişlerini 1-2 günde, nikah şekeri siparişlerini 4-5 günde üreterek onlara ulaştırıyor. 
Merkezi İstanbul Şirinevler’de bulunan nikahsekerleri.gen.tr müşterilerine mağazası üzerinden de hizmet veriyor. İstanbul’da bulunan müşterileri internet sitesi üzerinden beğendikleri ürünleri mağazaya ulaşarak da beğenip sipariş verebiliyorlar. Nikahsekerleri.gen.tr mağazasından 80’e yakın katalog üzerinden yaklaşık 8 bin davetiye modeli ve 100 lerce nikah şekeri, bebek şekeri, mevlüt şekeri ,sünnet şekeri modellerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. 
Türkiye’nin en kaliteli davetiye üreticisi Koza Davetiye ürünlerinin de yer aldığı nikahsekerleri.gen.tr mağazasından Kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor. 

davetiye.gen.tr hakkında

Panel Tool

Reset